Koupelny Nobilia

Koupelny Nobilia - navržené pro vaše pohodlí

Vítejte na našich stránkách! Jsme oficiálním prodejcem značky Nobilia, jednoho z nejuznávanějších výrobců nábytku na světě. Nobilia, to je synonymum pro kvalitu. Všechny koupelny jsou vyráběny z nejkvalitnějších materiálů a důkladně testovány, aby splňovaly nejnáročnější požadavky na trhu. Velký důraz je ovšem kladen také na ergonomii a estetiku! Díky tomu jsou koupelny Nobilia nejen krásné, ale i odolné a dlouhodobě funkční.
PROLISTUJTE SI AKTUÁLNÍ KATALOGY
Nobilia - vice než koupelny

Kvalitní nábytek nejen do koupelny

Pokud chcete mít domov podle svého gusta,

Nobilia je pro vás tou pravou volbou

. Pod touto značkou se skrývají nejen koupelny, ale i kuchyně, obývací pokoje, technické místnosti nebo šatní skříně na míru. Nobilia staví na dlouholeté zkušenosti a kvalitě a zároveň sleduje nejnovější trendy a technologie v oblasti nábytku. Můžete si také vybrat z bohaté nabídky dekorů a designových prvků, které odrážejí váš jedinečný styl.
OBJEVTE S NÁMI SVĚT NOBILIA

Online plánovač Nobilia

Nobilia umožňuje všem nadšencům do designu popustit uzdu svoji fantazii a vyzkoušet si naplánovat nábytek do svého vlastního prostoru. Prozatím si můžete navrhnout kuchyni, ale kdo ví, možná již brzy se plánovač rozšíří o koupelnové artikly. Vytvořte si 3D model prostoru a vyberte si z bohaté nabídky stylů, barev, materiálů a doplňků, které budou ladit s vaším interiérem. S online plánovačem kuchyní nobilia zvládnete nyní vše jednoduše a z pohodlí vašeho domova.
ONLINE PLÁNOVAČ NOBILIA

Kreativita na dosah ruky!

Představujeme vám novou kolekci nábytku od společnosti Nobilia. Na 5.000 metrech čtverečních vás čeká více než 135 designových návrhů (kuchyně, koupelny, obývací pokoje...). Vaše osobní 360° prohlídka aktuálních trendů, inovativních produktů a exkluzivních novinek Nobilia čeká pouze na vás. Vítejte!
NOBILIA - VIRTUÁLNÍ PROHLÍDKA

Každá koupelna je originál

Každý zákazník má své vlastní potřeby a touhy. Díky koupelnovému nábytku od Nobilia můžete mít přesně takovou koupelnu, jakou si přejete. Dokonalou v každém ohledu. Každá koupelna Nobilia je proto naprostým unikátem. Individuálně plánována a vyrobena s maximální přesností.
NAVŠTIVTE STRÁNKY VÝROBCE